Jeseň v Medolandii v Dolnej Krupej

03.10.2022

Preneste sa do čias, keď sa vzduchom vznášala vôňa peľu, prekvitali remeslá  a vzácne okamihy sa prežívali s nezvyčajnou intenzitou.

V našom medovom obchodíku Medovinotéka vo Ville Apimed máte možnosť ochutnať z našich lahodných nápojov, odrodových, či ovocných medovín s nezameniteľnou chuťou plnou medu a medového plástu. Ponúkame aj hriatu Trnavskú medovinu. Doplníte si zásoby a vyberiete si aj zo širokého sortimentu medových produktov, medov či medovej kozmetiky.

Obľúbené jesenné prehliadky s ochutnávkou medoviny vo Ville APIMED, medovej veže a podzemia sa konajú v stredu, štvrtok, piatok o 15:00hod. a v sobotu, nedeľu o 15:00 a16:00 hod. s našimi skvelými sprievodcami. Zažijete úžasnú atmosféru v pivniciach, kde zreje naša medovina APIMED, dozviete sa zaujímavosti o histórii miesta a aj o medovine.

Pri počte nad 10 osôb si môžete rezervovať termín aj v inom čase.

V jesennom období ponúkame degustácie s prehliadkou – Chuť Medolandie alebo To najlepšie z Medolandie.

V sobotu 15.októbra v čase od 14,00 hod do 18,00 hod. sa koná v Medolandii podujatie „Medobranie“  – poďakovanie za úrodu spojené s ochutnávkou najlepších medov a medovín. Pre najmenších budú pripravené hry Včeličkovo v záhradách. Popoludnie plné hier na včielky, sladkostí a sladučkého čaju poteší malých i väčších.

 V reštaurácii Mária Henrieta si môžete vychutnať kulinárske špeciality našich výborných majstrov kuchárov. Od 6.10. 2022 máme pripravené lahodné tekvicové menu.

Gurmánsky zážitok v kombinácii s medovinou Apimed je ideálne spojiť s posedením s priateľmi či rodinou. Máte možnosť rezervácie stola.

    

V Rozáriu Márie Henriety Chotekovej v Medolandii s vyše 2000 ružami sa môžete poprechádzať a obdivovať čaro jesenného sveta ruží a bylín. Poprechádzať sa môžete aj v susednom kaštieľskom parku prechodom priamo z Rozária v Medolandii.

Vstup do rozária od 1. októbra voľný.

Priamo areál Medolandie ponúka bezplatne parkovanie s kapacitou 70 parkovacích miest.

Na vašu návštevu sa teší celý tím Medolandie.

www.medolandia.sk, medovinotéka 0918­/647 583, reštaurácia 0905/512 408.

OTVORENIE RUŽIARSKEJ SEZÓNY

Krása ruží, výnimoční hostia, bohatý program ...

viac

PODUJATIA v MEDOLANDII 2024

Pripravili sme niekoľko noviniek. Poznačte si do kalendára dôležité dátumy :)

viac

Aktuality

MEDOVINA MESIACA

13.05.2024

Original Slovenská medovina s lipovým medom

viac

Zostaňme v spojení

Pozrite sa, ako žijeme na FACEBOOKu

Facebook Instagram YouTube

Na FACEBOOKu nájdete aj:
Včelie produkty
Med

Novinky priamo do Vášho mailu
Prihláste svoju adresu