Jeseň v Medolandii v Dolnej Krupej

03.10.2022

Preneste sa do čias, keď sa vzduchom vznášala vôňa peľu, prekvitali remeslá  a vzácne okamihy sa prežívali s nezvyčajnou intenzitou.

V našom medovom obchodíku Medovinotéka vo Ville Apimed máte možnosť ochutnať z našich lahodných nápojov, odrodových, či ovocných medovín s nezameniteľnou chuťou plnou medu a medového plástu. Ponúkame aj hriatu Trnavskú medovinu. Doplníte si zásoby a vyberiete si aj zo širokého sortimentu medových produktov, medov či medovej kozmetiky.

Obľúbené jesenné prehliadky s ochutnávkou medoviny vo Ville APIMED, medovej veže a podzemia sa konajú v stredu, štvrtok, piatok o 15:00hod. a v sobotu, nedeľu o 15:00 a16:00 hod. s našimi skvelými sprievodcami. Zažijete úžasnú atmosféru v pivniciach, kde zreje naša medovina APIMED, dozviete sa zaujímavosti o histórii miesta a aj o medovine.

Pri počte nad 10 osôb si môžete rezervovať termín aj v inom čase.

V jesennom období ponúkame degustácie s prehliadkou – Chuť Medolandie alebo To najlepšie z Medolandie.

V sobotu 15.októbra v čase od 14,00 hod do 18,00 hod. sa koná v Medolandii podujatie „Medobranie“  – poďakovanie za úrodu spojené s ochutnávkou najlepších medov a medovín. Pre najmenších budú pripravené hry Včeličkovo v záhradách. Popoludnie plné hier na včielky, sladkostí a sladučkého čaju poteší malých i väčších.

 V reštaurácii Mária Henrieta si môžete vychutnať kulinárske špeciality našich výborných majstrov kuchárov. Od 6.10. 2022 máme pripravené lahodné tekvicové menu.

Gurmánsky zážitok v kombinácii s medovinou Apimed je ideálne spojiť s posedením s priateľmi či rodinou. Máte možnosť rezervácie stola.

    

V Rozáriu Márie Henriety Chotekovej v Medolandii s vyše 2000 ružami sa môžete poprechádzať a obdivovať čaro jesenného sveta ruží a bylín. Poprechádzať sa môžete aj v susednom kaštieľskom parku prechodom priamo z Rozária v Medolandii.

Vstup do rozária od 1. októbra voľný.

Priamo areál Medolandie ponúka bezplatne parkovanie s kapacitou 70 parkovacích miest.

Na vašu návštevu sa teší celý tím Medolandie.

www.medolandia.sk, medovinotéka 0918­/647 583, reštaurácia 0905/512 408.

MEDOBRANIE

Popoludnie v zážitkovom areáli Medolandia spojené s ochutnávkou medovín APIMED, ktoré získali tento rok najväčšie ocenenia v gastrosvete. Pre deti je pripravený bohatý program.

viac

ZÁŽITKOVÝ AREÁL MEDOLANDIA

Pozývame do Dolnej Krupej spoznať fascinujúci život včiel vo Včeláriu ochutnať medovinu Barrique, ktorá tento rok získala ocenenie NAJLEPŠIA MEDOVINA SVETA

viac

Aktuality

MEDOVINA MESIACA - SEPTEMBER

31.08.2023

Original Slovenská medovina z lipového medu

viac

Zostaňme v spojení

Pozrite sa, ako žijeme na FACEBOOKu

Facebook Instagram YouTube

Na FACEBOOKu nájdete aj:
Včelie produkty
Med

Novinky priamo do Vášho mailu
Prihláste svoju adresu