Celosvetový úspech značky AMBROZIA vo svete obalov

15.05.2018

2.máj 2018, Austrália : Od roku 1970 WorldStar Packaging Awards udeľuje ocenenia mnohým produktom z celého sveta. Do súťaže sa môžu prihlásiť iba exponáty, ktoré už získali ocenenie v národnej súťaži. V spolupráci medovinárstva APIMED a dizajnérskeho štúdia Pergamen  vzišiel originálny produkt  AMBROZIA – medový aperitív, ktorý získal ocenenie na súťaži spoločnosti SYBA. Vďaka oceneniu OBAL ROKA 2017 mohol byť zaradený do celosvetovej súťaže WorldStar Packaging Awards.

WorldStar Packakging Awards je prestížna medzinárodná súťaž o najlepšie obaly sveta. V tejto uznávanej obalovej súťaži porotcovia oceňujú obaly, ktoré vo svojej kategórii excelujú nad ostatnými v mnohých parametroch ako sú dizajn, prezentácia značky, ochrana a uchovanie obsahu a taktiež vplyv na životné prostredie.

V roku 2018 bolo do súťaže prihlásených 318 produktov z 38 krajín. V Rio de Janeiro v Brazílii porotcovia vybrali 194 výrobkov, ktoré získali celosvetové ocenenie WorldStar.

Medzi ocenenými v kategórii NÁPOJE je aj dizajnovo atraktívna fľaša AMBROZIA. Názov AMBROZIA je nositeľom značky prvého aperitívneho nápoja vyrobeného z medu. Jeho sila opäť ožila v aperitívnom nápoji, v ktorom sa excelentne dopĺňa chuť medu s dômyselne vybranými bylinami, koreninami a citrusmi.

Dizajn fľaše a etikety pôsobí jednoducho, no zároveň monumentálne. Spoločným znakom všetkých troch druhov AMBROZIE je veniec symbolizujúci víťazstvo. Je výsledkom snaženia včiel a samotných tvorcov nápoja pričom medová kvapka“ predstavuje názov produktu.

Dizajn etikety pôsobí jednoducho, jednotlivé druhy sú farebne odlíšené a zušľachtené tlačiarenskými technológiami, ktoré zjemnili celkový dojem a pridali akcent na symboly. Použité sú: zlatá a reliéfna razba.

 

Slávnostné odovzdávanie cien bolo 2. mája 2018 v Gold Coast v Austrálii. Cenu za medovinárstvo APIMED prevzala Kateřina Kolářová z Obalového institutu SYBA, s.r.o.  v Prahe.

NOVINKY

Predstavujeme Vám nový vzhľad etikiet Ochutených medovín

viac

Podujatia

Výstava Včelárstvo v Nitre

Srdečne Vás pozývame
do nášho stánku

viac

Aktuality

viac

Zostaňme v spojení

Pozrite sa, ako žijeme na FACEBOOKu

Facebook Instagram YouTube

Na FACEBOOKu nájdete aj:
Včelie produkty
Med

Novinky priamo do Vášho mailu
Prihláste svoju adresu