Balíček pre podporu imunity

23.04.2020

V našom e-shope aj v našich predajniach sme si pre vás pripravili cenovo výhodný balíček, ktorý sme vyskladali z najlepších produktov pre podporu imunity. 


Balíček obsahuje:

Med s materskou kašičkou 250 g

Včelí peľ 100 g

Propolisová tinktúra 50 ml

Prejsť do e-shopu


Včelí peľ 100 g

Peľ zaraďujeme už dlhodobo medzi najobľúbenejšie produkty v našom e-shope. Peľ patrí medzi vzácne a vysoko cenené včelie produkty, nakoľko obsahuje všetky bioaktívne látky z prírody, ktoré náš organizuje potrebuje. Všeobecne môže posilniť oslabený imunitný systém a v mnohých prípadoch preukazuje aj liečivé účinky zhodné s liečivými účinkami rastlín, z ktorých pochádza.

Propolisová tinktúra 50 ml

Je na vonkajšie i na vnútorné použitie. Používa sa na afty, pri paradentóze, krvácaní ďasien, pri problémoch so žalúdkom, ako kloktadlo pri bolestiach hrdla, na dezinfekciu ústnej dutiny, každodenným potieraním ničí bradavice a kurie oká, pri popálení ak sa okamžite aplikuje tinktúra zabraňuje vytvoreniu pluchiera až do 3 stupňa. Nesmie sa však podávať ľuďom, ktorí sú alergickí na propolis.

Med s materskou kašičkou 250 g

Materská kašička priaznivo pôsobí pri celkovom vyčerpaní organizmu a užíva sa k zvýšeniu psychickej aktivity. Prispieva k zlepšeniu látkovej premeny, pomáha znižovať krvné lipidy a cholesterol. U žien priaznivo pôsobí pri klimaktericých problémoch a osteoporóze, u mužov priaznivo pôsosobí na sexuálnu výkonnosť a na prostatu.


Prejsť do e-shopu


NOVINKY

Predstavujeme Vám nový vzhľad etikiet Ochutených medovín

viac

Podujatia

Stredoveká MEDOLANDIA

V sobotu 8. augusta 2020 od 16:00

viac

Aktuality

viac

Zostaňme v spojení

Pozrite sa, ako žijeme na FACEBOOKu

Facebook Instagram YouTube

Na FACEBOOKu nájdete aj:
Včelie produkty
Med

Novinky priamo do Vášho mailu
Prihláste svoju adresu