Night Run Apimed 06.08.2022

29.07.2022

Night Run Apimed 06.08.2022

Registrácia na 3. ročník Night Run Apimed 2022 je spustená. Srdečne pozývame všetkých nadšencov nočného behu a Nordic Walkingu. Hlavná kategória - beh na 7 km odštartuje o 21:00 hod.. Novinkou je zmena trasy, ktorá povedie aj cez krásne prostredie rozária Apimed. Trať bude vysvietená viac ako 500 kusmi solárnych lámp a rovnako budú osvetlené aj hlavné dominanty areálu kaštieľskeho parku. V minulom ročníku bol novinkou pretek Noridc Walking s dĺžkou trate 3,3 km, ktorého sa zúčastnilo 26 pretekárov. Aj tento rok sa môžu nadšenci Nordic Walkingu tešiť na svoju kategóriu.
Živá hudba v podobe skupiny Vieska z Vištuka a Cimbalová hudba FidliCanti z Horných Orešian dodá nášmu podujatiu nezabudnuteľný zážitok. Organizátori si pripravili aj tento rok bohatú tombolu, na ktorú sa môže tešiť každý zaregistrovaný pretekár, ktorý sa zúčastní jednej zo súťažných kategórií. Pre každého pretekára bude pripravený štartovací balíček, pamätná medaila a občerstvenie.
Podujatie Night Run Apimed láka každým rokom viac a viac bežcov z celého Slovenska, preto s registráciou dlho neváhajte, počet miest je totiž limitovaný.
Registrácia prebieha na: https://www.bezeckyklubdk.sk/

Tešíme sa na Vašu účasť, Váš Bežecký Klub Dolná Krupá.

SLADKÉ ĎAKUJEM

Hľadáte vianočné darčeky pre vašich blízkych alebo zamestnancov?

Ste tu správne!

viac

ZÁŽITKOVÝ AREÁL MEDOLANDIA

Pozývame do Dolnej Krupej spoznať fascinujúci život včiel vo Včeláriu ochutnať medovinu Barrique, ktorá tento rok získala ocenenie NAJLEPŠIA MEDOVINA SVETA

viac

Aktuality

Víťazný pohár za NAJLEPŠIU MEDOVINU SVETA môžete vidieť v Bratislave

03.11.2023

Navštívte Medový obchod APIMED na Krížnej ulici 62

viac

Zostaňme v spojení

Pozrite sa, ako žijeme na FACEBOOKu

Facebook Instagram YouTube

Na FACEBOOKu nájdete aj:
Včelie produkty
Med

Novinky priamo do Vášho mailu
Prihláste svoju adresu