MEDOVÉ FRIZZANTE BUBBLE BEE

01.07.2022

Jemne perlivý nápoj vyrobený prírodným kvasením z najlepších druhov slovenského kvetového medu a lipového medu. 

Šťavnatá chuť, žiarivá farba a iskrivé bublinky vás už pri prvom dúšku pošteklia na jazyku a prekvapia svojou sviežosťou.

Obsah alkoholu 9%.

Bubble Bee – biele z kvetového a lipového medu.

Bubble Bee – ružové z kvetového a lipového medu s pridanou šťavou z čiernych ríbezlí.

Nápoj je vyrobený unikátnou technológiou odberu prírodného oxidu uhličitého obsahujúceho vonné estery, ktorý vzniká pri kvasení našich medovín.

Pri výrobe je použitý unikátny systém technológie zachytávania oxidu uhličitého CO2, vznikajúceho pri výrobe medoviny. Takto dokážeme v podmienkach našej spoločnosti výrazne odľahčiť uhlíkovú stopu na životnom prostredí. Zachytený plyn je čisto prírodného pôvodu, a tak dáva spolu s vôňou a lahodnou chuťou oveľa vyššiu kvalitatívnu a ekologickú hodnotu než bežný potravinársky CO2, vyrábaný ako medziprodukt z ropy a čpavku.

   

MEDOBRANIE

Popoludnie v zážitkovom areáli Medolandia spojené s ochutnávkou medovín APIMED, ktoré získali tento rok najväčšie ocenenia v gastrosvete. Pre deti je pripravený bohatý program.

more

ZÁŽITKOVÝ AREÁL MEDOLANDIA

Pozývame do Dolnej Krupej spoznať fascinujúci život včiel vo Včeláriu ochutnať medovinu Barrique, ktorá tento rok získala ocenenie NAJLEPŠIA MEDOVINA SVETA

more

Aktuality

MEDOVINA MESIACA - SEPTEMBER

31.08.2023

Original Slovenská medovina z lipového medu

more

Stay in touch

Stay in touch with us

Facebook Instagram YouTube

More on Facebook
Bee products
Honey

Newsletter
Add your email address